Renginių vedėjo veikla -  nuolatos praktikuojamas mano darbas, nesvarbu kuo užsiimu paraleliai. Įvairiausių renginių vedimo patirtis jau 10 metų. Vedu tiek pramoginius, tiek oficialius  renginius (miestų šventes, vakarėlius, išleistuves, šimtadienius, vestuves, jubiliejus, parodų atidarymus, kultūrinius vakarus). 

Esu profesionalus dramos teatro režisierius. Baigiau dramos teatro režisūros magistro studijas Maskvos dailės teatro studijoje. Aktyviai dirbu kultūros srityje.  Į Jūsų renginį galiu atvykti visoje Lietuvoje. Renginius vedu lietuvių ir rusų kalbomis.  Mėgaujuosi pačiu renginio procesu , bei vyksmu, kuomet iš paprastų, bet subtilių dalykų sukelta cheminė reakcija tvyro ore ir pakylėja visus renginio dalyvius.

Jei jums reikia komunikabilaus, intelektualaus, energingo, kūrybingo, iškalbingo vedėjo, tuomet susisiekite su manimi!

Atsiliepimai

Labai labai labai esame dėkingi Jums už jūsų atsidavimą savo darbui! Viskas buvo lyg pasakoj... Suburti virš šimto žmonių tikras išūkis, o Jūs tai padarėte su kaupu. Muzika buvo nuostabi, tiko visiems tiek jaunesniems, tiek vyresniems šventės svečiams. Žaidimai, užduotys ir visa kita buvo taip skoningai suplanuota. Ne tik jaunieji esame be galo patenkinti, bet ir svečiai liko sužavėti. Tomai - Jūs esate labai talentingas žmogus, turintis didžiulę charizmą!!! Jei dar dvejojate ką pasirinkti savo šventės vedėju ir DJ be jokių abejonių siūlome ir tikrai žinome, kad nepasigailėsite, tai TOMAS ir Šarūnas. Didžiausi linkėjimai Jums ir dar kartą didžiulis AČIŪ!

Dar karta didelis Aciu Tomui ir DJ
Didziausios rekomendacijos :) nuo pirmojo bendravimo per skype paliko dideli pasitikejima Tomas nebesizvalgem kito vedejo pasitikejome ir tikrai buvome teisus :)
Vestuves pravestos su kaupu labai TALENTINGAS zmogus.Daug padejo netik vestuviu diena bet ir planuojant dave naudingu patarimu
ACIU Tomai daina Jusu buvo atlikta nuostabiai :)
2017 Liepos 7 d.

Nuoširdus ir didelis AČIŪ už nuostabiai pravestas lietuviškas-baltarusiškas vestuves. Mes suprantam, kad buvo gana sudėtinga kalbėti viską dvejomis kalbomis, bet tu, Tomai, susitvarkei puikiai! Mes esame patenkinti, kad šventė buvo įdomi, su smagiais žaidimais, pravesta stilingai ir inteligentiškai. Taip pat didžiulis AČIŪ ŠARŪNUI. Visi gyrė Dj, nes muzika buvo kiekvieno skoniui. Ypač patenkinta jaunoji.
Jūs esate geriausi!
Šarūnė ir Dima

Didelis dėkui Tomui ir dj Tadui už nuostabiai pravestą vakarą - naujieji / vestuvės.
Šypsenos nebleso nuo veidų, o kojos skaudėjo kitą dieną. Tomas suburė visą kompaniją į darnią linksmą šeimą, o Tadas nepaleido..

Tomas - vedėjas su subtiliu skoniu, įžvalgus, nuoširdus, intelektualus ir išradingas. Rekomendacijos!!! Cheers :)

Norime nuoširdžiai padėkoti Tomui ir jo komandai, jog mums nepaprastai svarbią dieną sukūrė tikrą pasaką. Puikiai viską suorganizavo iki menkiausių smulkmenų, paruošė galybę malonių staigmenų. Labiausiai nustebino, jog priešingai nei dauguma kitų švenčių vedėjų - Tomas aktyviai šventę vedė ne tik programos metu, bet bendravo su svečiais ir per pertraukėles. Viskas buvo daroma iš širdies. Tokių dalykų nenupirksi. :) Tik geriausi ir šilčiausi prisiminimai. Ačiū Jums, Tomai!

2016.10.01 Drąsiai galime rekomenduoti ir tikrai rekomenduosime Tomą visiems, kas ieško subtilaus, bet to pačiu ir linksmo, kūrybingo, išradingo šventės ir renginio vedėjo. Viskas buvo puikiai suorganizuota, suplanuota, svečiai neturėjo laiko nuobodžiauti arba net pamąstyti apie tai. Mūsų vestuvės buvo tikra šventė visiems, ir kas svarbu, mums patiems, šventės kaltininkams. Svečiai liko sužavėti programa, žaidimais, šokiais, linksmybėmis, kurias mums suorganizavo profesionalas, savo darbo žinovas, meniškas vedėjas Tomas:) Dar kartą noriu padėkoti mūsų bei svečių vardu už puikią šventę ir nuostabią nuotaiką!!! Svečiai iš Rusijos liko taip pat sužavėti ir maloniai nustebinti tuo, kad ir santūrūs lietuviai moka puikiai ir išradingai linksmintis :)

Labai ačiū Tomui, kuris pravedė mūsų vestuves nuo pat pradžios bažnyčioje iki pat nakties. Stebino jo profesionalumus ir gebėjimas perprasti norus ir pageidavimus beveik iš žvilgsnio :). Tai buvo tikra šventė mums, nes galėjome atsipalaiduoti ir negalvoti, ar viskas vyksta pagal planą, nes viskuo rūpinosi Tomas. Energinas, veržlus, taktiškas ir šmaikštus renginių vedėjas padarė viską taip, kad mūsų šventė buvo tiesiog nuostabi. Drąsiai rekomenduojame ir iki kitų susitikimų ;)

Dar kartą ačiū Tomui už išpildytus lūkesčius mūsų vestuvių šventėje! Bendravimas ir pasiruošimas vyko skalndžiai, visada gaudovome išsamius atsakymus, be to, labai patiko tai, kad Tomas konkretus, savo žodžio besilaikantis žmogus ir kartu lanstus bei atviras pasiūlymams ir nestandarinėms idėjoms. Viskas vyko pagal planą, be jokio streso, kiekvienas vakaro dalyvis buvo vienaip ar kitaip įtrauktas į žaidimus, užduotis ir pan. Visi smagiai praleidome laiką :) Rekomenduoju Tomą, kaip savo srities profesionalą, sėkmes ateityje!

Tomas vedė mūsų vestuvių šventę. Buvo labai gerai, daug geriau negu tikėjomės :) mūsų vestuves buvo su iššūkiu - vestuvės be alkoholio. Šventė vyko skoningai, Tomas pajautė zmones, ko jiems reikia, nespaudė jeigu jie nenorėjo, visko buvo tiek kiek reikia, nei per daug nei per mažai. Žaidimai apjungė visus, o mūsų liudininke praverke visa vakarą - is juoko! Visi svečiai gyrė ir prašė kontaktų :)

Noriu nuoširdžiai padėkoti Tomui ir jo DJ už nepakartojamą šventės pravedimą, puikią muziką ir šventišką nuotaiką. TAVO dėka triguba šventė - Šv. Kalėdos, jubiliejus ir giminės susitikimas - praėjo be galo linksmai ir paliko įspūdį visiems svečiams. AČIŪ!

Ačiū vedėjui Tomui ir dj Dzigitui už puikiai pravesta mūsų vestuvių vakarą. Tomas tokrai išmano savo darbą, ir jaučia publikos norus. Viskas buvo perfect :) Tikrai rekomenduojam visiems, kurie nori linksmos ir kulturingos šventės.
Roberta & Martynas
2015-09-05
Trakai

Šio laukelio turinys yra privatus ir nerodomas viešai.

Restricted HTML

  • Leidžiamos HTML žymės: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Siųsti užklausą

Renginio tema