Svajojate apie šventę, kuri keltų malonius prisiminimus ne tik Jums, bet ir Jūsų svečiams? Jums tikrai pasisekė, nes pataikėte ten, kur reikia! 

Aš esu nepriekaištingai suplanuotos Jūsų šventės vedėjas. Su didžiuliu entuziazmu ir užsidegimu imuosi kiekvieno Jūsų renginio. Šventės metu kuriu smagią atmosferą, stengiuosi, kad svečiai galvotų, jog linksminuosi kartu su jais, o ne dirbu. Malonu matyti atsipalaidavusius, bendraujančius ir aktyviai dalyvaujančius vakaro svečius. Daugiau nei šešių metų darbo patirtis leido išsamiai išanalizuoti visas geros šventės sudedamąsias dalis ir kryptingai pasirinkti jos tobulinimo būdus, tad rezultatais dar niekam neteko nusivilti! Esu jaunas, veržlus, supratingas, energingas ir svarbiausia - atsakingas renginio vedėjas. Džiaugiuosi, kad žmonės manimi pasitiki ir leidžia prisiliesti prie svarbiausių ir gražiausių jų gyvenimo akimirkų. Nesvarbu kokią šventę planuojate, aš galiu ir žinau kaip Jums padėti! Susisiekite ir padėsiu išpildyti visas Jūsų svajones ir lūkesčius.

Nesvarbu kokią šventę planuojate, aš galiu ir žinau kaip Jums padėti!

Atsiliepimai

Dar kartelį dėkoju už nuostabia šventę. Viskas buvo puiku nuo menkiausiu smulkmenu iki šventės kulminacijos. Vestuviu svečiai neturejo nei minutės nuobodžiauti ir net praejus tiek laiko visdar atsimena žaidimus ir kaip smgu buvo. Tad tikrai dar nesyk kreipsimės i Ernesta.

Ernestas ir DJ Karolis mūsų vestuvių šventę išpildė su kaupu. Šventėje netrūko geros nuotaikos, energijos ir juoko. Likome patenkinti ne tik mes, bet ir mūsų svečiai! Ačiū dar kartą!

Ernestai, esi sukurtas džiuginti žmones, sugebi padaryti šventę jaukią, linksmą ir įsimintiną. O kartu su dj Karoliu jūs puiki komanda, šauniai vienas kitą papildantys ir neleidžiantys nei minutėlės nuobodžiauti šventės dalyviams! Dėkojame Tau iš visos širdies! Likome maloniai nustebinti tiek mes, tiek puotos svečiai :)

Nors ir paveluotai, bet norime padekoti vedejui Ernestui ir visai jo komandai uz pagalba, bei nuosirdzius ir profesionalius patarimus ruosiantis vestuvems. Uz sukurta puikia nuotaika ir nerealia, isimintina svente :) Dziaugiames kad pasirinkome butent Jus ir prireikus neabejotinai kreipsimes vel :) Dar karta ACIU!

Ernestas ir DJ Karolis yra tai ko reikia puikiai šventei!
Buvom matę daug renginių vedėjų (ir seno sukirpimo ir naujo "šustro" sukirpimo), bet Ernestą ir DJ Karolį vertinam aukščiausiu balu!
Charizmatiški, linksmi, labai greit "pagaunantys" ko reikia renginiui. Jei prireiktų gero vedėjo ir muzikos - vėl kviestume Ernestą du DJ Karoliu:)) taigi, labia REKOMENDUOJAM!

Ernestas ir DJ Karolis yra tai - ko reikia puikiam renginiui. Buvom matę visokių vedėjų ir DJ'ų tačiau šitie du - pateisino visus lūkesčius. Linksmi, charizmatiški - labai greit pagauna ko reikia publikai. Visi renginio svečiai liko patenkinti ir klausė iš kur gavom šituos fainus bičus!
Taigi, tikrai labai REKOMENDUOJAM, nes gerų vedėjų ir DJ'ų - patikėkit - nėra daug:)

Prabėgus nemažai laiko nuo šventės su nuotraukomis gryzome į tos dienos prisiminimus! Ir žinoma ta diena toli gražu nebūtų buvus tokia ypatinga be Ernesto

Ačiū už pravestas vestuves. Esame labai patenkinti, bet ne tik mes, bet ir svečiai. Patiko tiek organizuotumas, tiek pasiruošimas renginiui. Dėkojame

Išties profesionalus renginių vedėjas .. vestuvių išpildymas buvo aukščiausios klasės , Jaunavedziu įgedžiai nebuvo dideli tad Ernestas ir jo komanda užsiemė viskuo ir padarė isimintina vakarą .. dekojame nuo viso kolektyvo.

Didelis dėkui už puikiai pravestą jubiliejinio gimtadienio šventę !
Nauji linksmi žaidimai, įtraukiantys tiek jaunus, tiek garbaus amžiaus svečius, šmaikštus jumoras, sugebėjimas valdyti svečių dėmesį ir įtraukti kievieną būti ne tik žiūrovu, bet ir dalyviu, puikiai parinkta besilinksminančių nuotaikas atitinkanti garso ir šviesos muzika...
Dėkui ir Sėkmės!

Nerealus vedėjas Ernestas!!! Nuo pirmų minučių visus svečius apjungė, užkūrė visiems tokią pirtį, kad megstantiems pasyviai dalyvauti nieko kito neliko, kaip linksmintis. Žaidimai nenusibodę, nematyti. Jaučia svečių poreikius. Subtilus humoras, jaunatviška energija ir daug daug tik gerų atsiliepimų. Jau keli svečiai ir savo šventei užsisakė. O tai aukščiausiais įvertinimas. Sėkmės!!! 2016.05.07

Šio laukelio turinys yra privatus ir nerodomas viešai.

Restricted HTML

  • Leidžiamos HTML žymės: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Siųsti užklausą

Renginio tema