Nusišypsok ir pasaulis nusišypsos tau. Atrodo paprasta, niekuo neišsiskirianti frazė, bet kelia gerus jausmus ir šypseną. Tai - mano devizas. Savo paprastu, šiltu ir atviru bendravimu galiu suteikti malonias emocijas ir gerą nuotaiką. Paskutinius 3 metus nuolatos esu aktyvus renginių vedėjas, organizatorius ir scenarijų kūrėjas. Šie metai man leidžia drąsiai sakyti: moku ir galiu kokybiškai vesti ir organizuoti. Renginių vedimas man nėra tik malonus darbas. Pirmiausia tai didžiulė atsakomybė prieš Jus – už pasitikėjimą, už gerą vakarą – Jums. Esu viešosios kalbos specialistas, komandinio darbo ir iki smulkmenų apgalvoto plano šalininkas. Kūrėjas iš prigimties. Galiu pažadėt, renginyje netrūks komunikabilumo ir šmaikštumo, kokybiško komandinio darbo su DJ, kūrybiško planavimo ir originalaus Jūsų ir mano idėjų įgyvendinimo.

Kalėdiniai renginiai, įmonių šventės, vestuvės, gimtadieniai, išleistuvės, vieši, oficialūs, miestų ar miestelių renginiai: tegu tai tampa didžiule ir nuotaikinga Jūsų ir mano švente.

Man svarbu Jūsų šventę kurti kartu su Jumis – atsižvelgiant net į keisčiausius norus!

Aš plačiai šypsausi ir žinau, kad galėsime šypsotis visi kartu jei būsiu Jūsų renginio pasirinkimas.

Atsiliepimai

Geriausias įvertinimas - rekomenduojame! Nesikartosime, viską jau susakė anksčiau parašę žmonės o ir per daug žinoti negalima - juk bus nebeįdomu:)?
Geros kloties, Aivarai...ir geros kloties tavo komandai :) Ačiū!

Patys geriausi atsiliepimai! Esame patenkinti nuo kojų pirštų galiukų iki ausų. :)) Suplanuota kiekviena akimirka, kas nesuplanuota, tas puikiausiai suimprovizuota. Visi trys vaikinai išpildė lūkesčius daugiau nei 100 %. Buvo beproto malonu bendrauti, nesijautėme kaip su tiekėjais, atrodė, kad vakarą veda labai artimi ir mus gerai pažįstantys žmonės. Ačiū, Aivarai! Darykit toliau, ką darot! Iš mūsų Jūs turit tris TAIP!!! :)))

Aivarai tu nerealus! Tikiuos daugiau nereikes tuoktis, bet jeigu reikes bet kuriai kitai sventei as tave imciau dar 100 kartu!!! Esi zmogus kuri atrodo sutikom pirma kart, bet kartu atrodo, kad pazystam jau daug metu! Beprotiskai dziaugiuosi, kad pasirinkome tave! :) Tie charizmos, tiek geru emociju is taves, mes buvom nuo pirmos tavo darbo valandos suzaveti!! Vakaro sypsena! Zodziu visi 40 sventes sveciu sake vakaro vedejas nerealus! Kaip ir sakiau lenkiu savo blondiniska galva pries tave!!!!

Iš tiesų kai rinkomės mūsų šventės vedėją labai jaudinausi, nes norėjau, kad jis atitiktų visus lūkesčius. Tikra tiesa, kad internetu rinktis yra sunku. Iki pirmų skambučių derinant šventę žiauriai jaudinausi ar gerai aš čia renkuos :)) beeeet susiskambinus, o vėliau susitikus viska baimė prapuolė! susiderinome viską nuo A iki Z ir laukiau šventės dienos. O šventė buvo tooooobulaaaaa. Visi svečiai dar ilgai kalbėjo koks charizmatiškas, žodžio neiškantis, kulturingas vedėjas buvo! Nebuvo nei kada valgyti nei kavą gerti! Svečiai buvo užimti dar iki mums atvykstant į šventės vietą, visi prašymai derinant šventę buvo išpildyti. Labai džiagiames kartu su vyru pasirinkę Aivarą ir prisimename kaip buvo smagu! Ačiū, ačiū, ačiū. Tikiuosi dar susitiksime!!!! :)

Jau praėjo daugiau nei pusė metų po vestuvių, bet teigiamos emocijos vis dar neišblėso. Prie šios pozityvios energijos itin prisidėjo vedėjas Aivaras. Superinis organizuotumas, linksmi žaidimai, puikus svečių užimtumas, pozityvi energija visos šventės metu. Renkantis vestuvių vedėją galvojome, kad rizikuojame, nes vedėjas jaunas, jaunesnis už mus, bet viskas buvo taip puikiai pravesta ir taip gerai suorganizuota, kad nėra prie jo prikibti. Tiesiog jaučiu moralinę pareigą parašyti teigiamą komentarą šiam renginių vedėjui ir jo kolegai DJ. Ačiū tau Aivarai!

Puikiai ir iki smulkmenų vedėjo Aivaro suorganizuota ir pravesta vestuvių šventė, kurioje teko dalyvauti.
Programa ir parinkti originalūs žaidimai visiems patiko, o gera nuotaika lydėjo viso vakaro metu. Juk kitaip ir būti negali, kai šventę veda toks fainas, nuoširdus, energingas, visad besišypsantis, talentingas ir savo darbą puikiai išmanantis bei mėgstantis vedėjas! ;)
Ačiū Jam ir Dj Juliui. Kuo didžiausios sėkmės ateityje ir tik geriausios rekomendacijos!!! ;)

Charizmatiškas, energingas, turintis puikų humoro jausmą vedėjas! Visiškai atsidavęs darbui ir apgalvojantis kiekvieną smulkmeną - vestuvių pobūvio metu nereikėjo niekuo rūpintis, galėjome jaustis užtikrintai ir būti atsipalaidavę :) Puikūs ir linksmi žaidimai, įtraukiantys visus vakaro dalyvius, kurie taip pat liko labai patenkinti Aivaro vedimu. Didžiausi pagyrimai ir kolegai Dj !! VISKAS BUVO SUPER!! Visiems rekomenduojame! :)

Aivaras ir Julius, žmonės, kurie siekia maximumo. Galvojau, jog mano šventės metu Jie pasirodys gerai, bet kad TAIP GERAI nesitikėjau. Chebra, you ROCK !
Nebuvo banalių, nuvalkiotų ir pošlų žaidimų. Viskas subtilu ir skoninga, bet kartu juokas šventės metu nesiliovė ištisai. Jei dar dvejojete ar pasirinkti šiuos 2 vyrukus - nebegalvokite, o IMKITE.
Jie kils tikrai aukštai. Sėkmės Jums vaikinai ir dar kartą nuoširdus AČIŪ.

Labai fainas kaip zmogus ir kaip vedejas!Jei norite sustyguotos sventes ir nesirupinti del smulkmenu rekomenduoju kreiptis i Aivara!Musu vestuves praejo be jokiu rupesciu ar nesklandumu!Visi liko patenkinti jo atsidavimu darbui!Taip pat esam patenkinti kokybisku garsu,apsvietimu ir Dj :-)!!!Aivaras ir jo Dj atsiduoda darbui 110% !!!Jus nerealus chebryte ;-)!!!

Rekomenduojam! Nesigailim nei trupučio pasirinkę Aivarą. Abu su savo kolega nuostabūs, užvedantys publiką, man nereikėjo galvoti apie nieką, viskuo buvo pasirūpinta puikiausiai! Tikiuosi bus progų susitikti ir patikėti savo visas šventes :))

Nuostabus vedėjas ir žmogus!!! Viskas buvo puiku pradedant nuo sugebėjimo nuraminti kai nuotakai kyla stresas dėl smulkmenų :D baigiant visiškai nematytais ir labai originaliais žaidimais. Aivaro dėka neturėjome rūpintis nei viena detale savo vestuvių dienos ir renginio metu, viskas buvo idealiai sukoordinuota ir pravesta. Vestuvių dalyviai taip pat kaip ir mes buvo maloniai nustebinti vedėjo charizma ir originalumu. Pranoko bet kokius mūsų lūkesčius :)

Aivaras kartu su savo Dj šauniai pravedė jubiliejų. Šventėje neturėjau jokių organizacinių rūpesčių ir galėjau visiškai atsipalaiduoti. Rekomenduoju.

Labai taktiškas bei puikus vedėjas išsiaiškina jūsų poreikius. Įneša puikios energijos bei ugenlės šventei ar renginiui. Tikrai rekomenduoju, išjudina net rimčiausius renginio svečius ;)

Šio laukelio turinys yra privatus ir nerodomas viešai.

Restricted HTML

  • Leidžiamos HTML žymės: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Siųsti užklausą

Renginio tema