Artūras Ženčius

Man patinka kai žmonės šypsosi ir juokiasi! Ypač tada, kai tai įvyksta po mano ištartų žodžių. Renginius vedu jau 7 metai, esu baigęs Klaipėdos universitetą, turiu renginių režisieriaus išsilavinimą, taigi ne tik suprantu, bet ir žinau, ką reikia daryti, kad renginys būtų išties geras.

Žmona sako, kad turiu charizmą, na o, man atrodo, kad žmonėms aš patinku dėl gražių akinių. Bet žinote, žmona visada teisi, o mano nuomonė gali būti ir klaidinga. Vedu įvairiausių žanrų renginius, nemėgstu „rėmų“, mėgstu iššūkius. Laisvai kalbu lietuviškai ir žemaitiškai, neblogai angliškai, bet nusišneku rusiškai :)

Mano arsenale renginiai nuo asmeninių švenčių iki pilnos Žalgirio arenos, taip pat darbas televizijoje, bei teatre.

Atsiliepimai

Norime padėkoti Artūrui už jo profesionalumą. Atšventėme vestuves 2018.09.01 ! Rekomenduojame ir kitoms poroms pasikviesti Artūrą į savo šventę, kurie nori linksmo, žaismingo, aktyvaus šventinio vakaro! Norisi kartoti ir vėl, manau dar tikrai susitiksim! ? all you need is love!

Arturai didziausias ACIU uz superine svente :) nesitikejom tikrai jog toks nuostabus busit , visi sveciai apstulbe liko o mes taip pat , jus tikru tikriausias saunuolis ir geriausias sventes vedejas koki teko sutikti ;) taip ir toliau Arturai ;)

Raminta ir Arnoldas 07.07.2017

Lankstus, energingas ir žodžio kišenėje neieškantis vedėjas, kuris mūsų šventei suteikė tik pačias geriausias emocijas ☺ Šventės metu nebuvome užmiršti nei mes (jaunieji), nei svečiai. Kaip kažkas jau minėjo, vedėjas taktiškas ir labai lankstus - sukūrė mums tokią šventę, kokios ir tikėjomės ☺
Labai džiaugiamės atradę šį žmogų (visgi akiniai pritraukė akinius

Artūrai, žmona 100% (ir net daugiau) yra teisi! Akiniai gražūs, bet Tavo charizma, energija yra tikra bomba!
Savo gera nuotaika, linksmumu, entuziazmu užkrėtei visus svečius, visi buvo kaip pašėlę :)
Viskuo buvo pasirūpinta tiek organizaciniais klausimais, tiek mūsų svečių gerove, net mes visko nespėjome, nes Tu buvai pirmas šiuose reikaluose.
Dar iki šiol sulaukiame klausimų kur Tave radome. O mes manome, kad radome visai ne atsitiktinumo dėka, o taip turėjo būti, nes tapai didele mūsų šventės dalimi, o taip pat ir mūsų draugu!

Sėkmės Tau ir iki pasimatymo :)

Artūrą išsirinkom pravesti mūsų vestuvių vakarą. Po pirmo susitikimo iškart supratom, kad ieškoti daugiau nebereikia - taktiškas, energingas vyrukas, nestokojantis humoro jausmo ir charizmos iškart sudarė patikimo profo įspūdį. Pokalbio metu bandžiau išmušt iš vėžių keliais keistais juokeliais, bet visgi nepavyko :D Šventę pravedė sklandžiai ir profesionaliai, ne kartą maloniai nustebino gebėjimu kontroliuoti publiką ir koreguoti renginio turinį pagal svečių nuotaiką. Patiko, kad "nevynioja į vatą" ir jeigu mano, kad idėja nekokia, tiesiai šviesiai pasako kodėl, su visais argumentais. Žodžiu, kas ieško "new generation" vedėjo, Artūras vienas iš tų.

Dar kartą Ačiū!
Rūta ir Gytis

Artūras - super renginių vedėjas. Mūsų vestuvių vakaru buvo pasirūpinta nuo A iki Z: tiesiog jokių rūpesčių o tik daug juoko, gerų emocijų bei įsimintinų akimirkų. Tiek mes, tiek svečiai likome sužavėti Artūro profesonaliu darbu ir atiduota energija. Ačiū!!! Dovydas ir Daiva

Vis dar šypsenos lūpose, prisiminus vestuvių vakarą. Ir už šias neišblėstančias šypsenas ir vien tik gerus prisiminimus norėtumėme padėkoti vakaro vedėjui Artūrui Ženčiui. Vedėjas kuris atiduoda visa save, kad vakaras butų tobulas. Dar karta didelis ačiū ir sėkmės darbuose. Iš mūsų puses vien tik geriausios rekomendacijos. :)

Elegancija, subtilus humoro jausmas, atidumas, sklandi ir aiški kalbos maniera tokį, Artūrai, vakaro vedėją prisimins mūsų šventės svečiai. Svarbiausia, kad savo darbą dirbote labai subtiliai, neįkyriai ir kartu linksmai. Visa tai rodo Jūsų profesionalumą. Nuoširdus ačiū, išlikite ir toliau tokiu charizmatišku ir energingu....

Nurimus šventės šurmuliui, galime drąsiai pasakyti, kad tai vedėjas iš didžiosios raidės. Kiekviena vakaro detalė buvo kruopščiai apgalvota, kiekvienas svečias apgaubtas begaliniu dėmesiu. Liko patys geriausi ir gražiausi atsiliepimai iš mūsų šventės. Ir tikrai ramia širdimi galime rekomenduoti šį nepakartojamą vedėją, šiltą, lengvai bendraujantį žmogų. Dar kartą Jums ačiū, Artūrai, už nuostabią šventę. Sėkmės Jums darbuose.

Super vedėjas !!! Nors nuo mūsų šventės praėjo dvi savaitės, bet dėka Artūro, męs dar gyvename šventės nuotaikomis. Nuoširdus ačiū tau !!! Tai vedantysis kuris save atidavė 100 procentu. Abejingu nepaliko nė vieno . Nevulgarus , neįkirus, savo darbą gerai išmanantis žmogus. Sėkmės tau !!!

Super!!! Mes be zodziu:) Visu pirmiausia didelis aciu uz nuostabiai pravesta musu svente ! Aciu uz Jusu kantrybe su mumis ir musu sveciais :)
Patiko ne tik mums bet ir visiems musu sveciams , gavome tik siltus ir grazius atsiliepimus :) Visi klausinejo is kur jus Ji gavote, gal turite kontaktus :) DJ super, duokit nr :)
Keletas draugu pries tai dalyvavo vestuvese, kurias vede zinomi lietuvos veidai :))) tai sake kad su Jumis nera net ka lyginti :))
Mes dziaugiames Jus atrade... manau susimatysim dar ne karta :) Silciausi ir nuosiardziausi linkejimai . Aciuuuuuu :*

Šio laukelio turinys yra privatus ir nerodomas viešai.

Restricted HTML

  • Leidžiamos HTML žymės: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Siųsti užklausą

Renginio tema